שירותי ייעוץ והכוונה

צריכים לעבור מבחן מתאם? קיבלתם זימון להגיע לראיון קבלה לפסיכולוגיה ואתם רוצים להתכונן אליו בצורה מקיפה? חולמים ללמוד פסיכולוגיה בחול אבל לא יודעים איך נרשמים ומהם תנאי הקבלה? נדרשתם לעבור מבחן GRE Psychology כתנאי קבלה לפסיכולוגיה בחול?

עם בית הספר האמריקאי אתם מתקבלים לתואר שני בפסיכולוגיה בכל מקום שתבחרו. שירותי הייעוץ של בית הספר מסייעים לכם במהלך תהליך הקבלה לתואר שני בישראל או בחול- עד הקבלה ללימודים.

שירותי בית הספר האמריקאי למועמדים לתואר שני בפסיכולוגיה בישראל או בחול:

  • קורס ההכנה הטוב ביותר בישראל לקראת בחינת מתאם- הקורס כולל חומרי לימוד מלאים, מילונים, תרגולים ומבחני סימולציה רבים
  • סדנת הכנה לראיון קבלה אישי לפסיכולוגיה: במהלך הסדנה תלמדו כיצד להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר בראיון הקבלה, להמודד בהצלחה עם השאלות הקשות ולשווק את עצמכם כמועמדים המתאימים ביותר ללימודי פסיכולוגיה
  • קורס הכנה מקיף לקראת מבחן GRE Psychology: קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי מכין אתכם לכל סוגי השאלות שיופיעו במבחן, ומעניק לכם התחייבות מלאה לציון!
  • ייעוץ ללימודי פסיכולוגיה בחול: מתכננים להירשם ללימודי פסיכולוגיה בחול? יועצי הלימודים של בית הספר האמריקאי מסייעים לכם בכל תהליך ההרשמה והקבלה: החל משלב בחירת מוסד הלימודים המתאים לכם ביותר, דרך בדיקת דרישות הקבלה הייחודיות של כל מוסד לימודים, סיוע בכתיבת טפסי ההרשמה, החיבורים האישיים והאפליקיישן בכלל.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content